Reserve from the case
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Nov 1 - Nov 6
Reserve from the case
Ships within 48 hours · Estimated delivery Nov 1 - Nov 6
Rok aan de voorkant omhoog
Samenstelling en verzorgingComposition : 52%viscose 27%polyester 21%polyamide
Hoge ronde halslijn
Totale lengte in cm: 141
gebreide trui met rechte snit gao 4245_mol Taille:36/38 (S/M) Rok aan de voorkant omhoogProductdetails Gebreide trui met rechte pasvorm Lengte in cm: 63 Ronde hals Lange mouwen Geribbelde boorden Plat gemeten op een maat S M ProductreferentieGAO 4245 Samenstelling & onderhoud Samenstelling: 52% viscose 27% polyester 21% polyamide Onderhoud: Wassen op 30
US$ 19.95
US$ 101.31
US$ 12.48
Pay in 4 interest-free payments of $9.50 Learn more